AUTO MOTOR CLUB ZAKYNTHOS
Ostrov ZAKYNTHOS (ZANTE) , Řecko

Půjčovna aut, motocyklů a skútrů
nejlepší ceny na ostrově!

Laganas Main Road, Zakynthos
Český tel: viz kontakty
Mail: pujcovna@zakynthos-pujcovna.cz

Formulář pro rezervaci auta, skútru či motocyklu

Po vyplnění a odeslání rezervační formuláře se Vám ozveme s potvrzením dopravního prostředku, termínu a závazným potvrzením ceny. Potvrzení zašleme na zadaný email, ale prosíme i o uvedení telefonního čísla pro případ, že bychom Vás potřebovali kontaktovat třeba těsně před doručením. Rezervace jsou možné minimálně na tři dny, rezervace jen na den nebo dva jsou systémem automaticky vyřazeny a neodpovídáme na ně. Při výběru auta/skútru/čtyřkolky se budeme vždy snažit zohlednit konkrétní vybraný typ, ale garantujeme především skupinu. V případě, že auto z vybrané skupiny nebude možné doručit, doručíme bez doplatku auto ze skupiny vyšší.

Upozornění - pro skútry 125cc a výše potřebujete ŘP skupiny A. S naší skupinou B je možné v Řecku řídit skútry max do 80/90cc. Pro čtyřkolky stačí ŘP skupiny B.

 

Kontrola objednávky

Níže je souhrn Vaší rezervace a konečná cena. Zkontrolujte prosím údaje.

 

 

Orientační časy doručení vozidel

Ve většině případů jsme schopni doručit zapůjčená vozidla do jednotlivých lokalit na Zante podle následujícího rozpisu. I když v rezervaci vyberete konkrétní čas, auto nebo skútr Vám budou doručeny zhruba v následujícím časovém rozpětí:

LAGANAS 09:00 -10:00
KALAMAKI 8:30-9:30
ARGASI 9:30-10:30
TSILIVI 9:00-10:00
AGHIOS SOSTIS 8:00-9:00
ALYKES 10:00-11:00
AMOUDI 10:00-11:00
KERI 10:00-11:00
VASILIKOS 19:00-20:00

 


Při rezervacích požadujeme zálohu na převzetí vozu. Auta vozíme klientům k ubytování často třeba přes půl Zante. Záloha na převzetí slouží jen a pouze k vyloučení falešných rezervací. Tuto zálohu Vám odečteme od celkové částky k zaplacení, takže na místě zaplatíte o to méně. Záloha se platí v českých korunách na normální korunový účet zde v ČR. Pro zaplacení tedy může využít jakýkoliv způsob převodu - internetbanku, mobil banku, klasický platební příkaz... V případě zrušení rezervace do týdne před doručením se záloha vrací zpět, v případě zrušení méně, než 7 dní před doručením, se záloha na doručení mění na nevratný rezervační poplatek.

Rezervace je možná na konkrétní auto, ale obecně garantuje pouze skupinu. V případě, že nejsme schopni zajistit požadovanou skupinu, doručíme bez doplatku auto ze skupiny vyšší.